Piotr Stosio

Jestem radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. W trakcie aplikacji radcowskiej współpracowałem z kilkoma warszawskimi kancelariami prawnymi.

Specjalizuję się w prowadzeniu sporów sądowych, zwłaszcza odszkodowawczych. A także w windykacji, sprawach dotyczących upadłości konsumenckiej i obsłudze małych przedsiębiorców. Uważam, że dobrze dobrana taktyka procesowa ułatwia wiele.

Prowadzę dwa blogi prawnicze
odszkodowanieoddewelopera.pl i zadośćuczynienie.com.

Prywatnie jestem fanem dobrych kryminałów, a w weekendy nie odpuszczam meczów włoskiej Serie A.

Bartosz Kubiak

Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie odbyłem aplikację radcowską prowadzoną przez OIRP w Warszawie i złożyłem z wynikiem pozytywnym egzamin zawodowy.

W toku studiów oraz aplikacji zdobywałem doświadczenie zawodowe w instytucjach administracji rządowej oraz kancelariach prawnych.

W codziennej praktyce zawodowej specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego i karnego oraz spraw z zakresu ruchu drogowego, ubezpieczeń gospodarczych i codziennej obsługi małego i średniego biznesu. Pomagam kierowcom w niemal każdym aspekcie dotyczącym ruchu drogowego. Jestem zwolennikiem mediacji i polubownego rozstrzygania sporów.

Prywatnie jestem wielkim miłośnikiem fantastyki, figurowych gier bitewnych oraz RPG.